دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته برای خانه + هزینه نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته در منزل

اهمیت نصب دوربین مداربسته در منزل

بطور کلی نصب دوربین مداربسته با اهداف مختلفی انجام می گرد. ممکن است مدیری به جهت نظارت بر عملکرد کارکنان اقدام به نصب دوربین مداربسته در اداره و شرکت خود نماید یا والدینی که شاغل هستند و برای مراقبت از فرزندان خود از راه دور اقدام به نصب دوربین می کنند. نصب دوربین مداربسته در منازل و ساختمان های مسکونی به حهت ارتقا امنیت محل بسیار حائز اهمیت می باشد. با نصب دوربین مداربسته در خانه فکر سرقت را از هر سارقی دور یا کاهش داده همچنین درصورت بروز اتافاقات ناگوار مانند سرقت به نیروهای پلیس در روند شناسایی چهره و دستگیری سارق با ارئه مدارک ضبط شده توسط دوربین کمک کنید.

با نصب دوربین مداربسته در محل علاوه بر افزایش امنیت در صورت ورود افراد غیرمجاز به حریم شخصی شما می توانید چهره اشخاص را شناسایی کنید یا عملکرد نیروهای خدماتی و پرستاری که در منزل شما مشغول فعالیت هستند را نظارت کنید.

بسیاری از افراد تصور میکنند با مشاهده فیلم آموزشی نصب دوربین مداربسته می توانند به راحتی دوربین نصب کنند در صورتیکه در هر محیطی لازم است اصول نصب به درستی و مطابق محل نصب شود پس اگر نصب دوربین به متخصصین و افراد خبره در این حوزه سپرده شود بسیار کارآمدتر خواهد بود و شما متحمل هزینه های اضافی درصورت بروزخطای انسانی نخواهید شد. در این مقاله سعی کرده ایم به تمامی دغدغه های کاربران در هنگام نصب دوربین مداربسته پرداخته و اطلاعات جامعی را در اختیار کاربران قرار دهیم.

هزینه نصب دوربین مداربسته در منزل – خانه

بسیاری از مشتریان ما در مجموعه نصب دوربین اولین سوالی که می پرسند این است که ” هزینه نصب دوربین مداربسته برای خانه من چقدر است “. هزینه و قیمت نصب دوربین مداربسته برای خانه به فاکتورهایی مانند تعداد دوربین مداربسته ، نوع دوربین مداربسته ، میزان کابل کشی و محل قرار گیری کابل ها ، محلی که قصد نصب دوربین مداربسته دارید ( از لحاظ متراژ که هر چقدر بزرگتر باشد تعداد دوربین ها افزایش می یابد، ارتفاع و سختی کار ، امنیت عمومی محل و… ) و تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز مشتری بستگی دارد. برای نمونه اگر برای کارفرما کیفیت تصویر ، قابلیت ها و ویژگی هایی مانند قدرت بزرگنمایی ، قابلیت دید در شب ، قابلیت ضبط صدا ، تکنولوژی های پیشرفته در دوربین مداربسته مانند تشخیص چهره ، تشخیص حرکت و… مهم باشد خب طبیعتا هزینه نصب دوربین مداربسته افزایش می یابد مورد دیگر که در قیمت نصب دوربین مداربسته تاثیر گذار است مدت زمانی است که باید تصاویر ذخیره شوند برای مثال برای طلافروشی ها بهتر است تا 6 ماه فیلم ها نگهداری شوند خب پس برای این محیط نیاز به سخت افزار های ببیشتر مثلا هارد با ظرفیت بالاتر داریم اما برای اماکن مسکونی نگهداری فیلم ها تا 30 روز توصیه می شود.

هزینه نصب دوربین مداربسته بی سیم برای منزل

اگرچه قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه بی سیم در مقابل دوربین های مداربسته سیمی کمی بالاتر است اما در مقابل دیگر هزینه های اضافی مانند هزینه کابل کشی ، داکت زنی را نداشته به علاوه اینکه جابجایی و جانمایی این دوربین ها راحت تر است. اکثر مشتریان با شنیدن قیمت های دوربین مداربسته بیسیم از خرید دوربین مداربسته بی سیم منصرف می شوند در صورتیکه با برآورد همه هزینه های نصب دوربین مداربسته سیمی متوجه این موضوع خواهند شد که تقریبا قیمت ها یکسان می شود. البته از معایب دوربین مداربسته بیسیم غافل نشویم این دوربین ها باید در محدوده شبکه وایرلس و اینترنت باشند. به علاوه اینکه در این دوربین ها به دلیل اینکه ارسال و دریافت اطلاعات در بستر شبکه انجام می شود احتمال دسترسی و هک شدن از طریق شبکه وجود دارد. منشور از بی سیم بودن دوربین عدم وجود سیم نیست. دوربین های مداربسته بی سیم برای انتقال اطلاعات از سیم استفاده نمی کنند اما برای تامین برق نیاز به سیم کشی دارند. برخی از دوربین ها با فناوری POE برای تامین برق و انتقال اطلاعات از یک کابل استفاده می کنند.

با این حال ما در هنگام خرید دوربین مداربسته به مشتریان مشاوره رایگان می دهیم و با توجه به نیاز مشتری ، بودجه و اطلاعات محیط که مشتری در اختیار ما می گذارد یا با بازدید حضوری از محل کارشناسان بدست می آورند بهترین گزینه ها را به آنها پیشنهاد می دهیم. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت نصب دوربین مداربسته با شماره 09136542367 تماس بگیرید.

هزینه نصب دوربین مداربسته سیمی برای منرل – خانه

طبق تحقیقات انجام شده منازلی که مجهز به سیستم های نظارتی امنیتی مانند دوربین مداربسته یا دزدگیر اماکن نیستند بیشتر مورد سرقت قرار میگیرند پس با توجه به نیاز و میزان کالاهای ارزشمندی که در خانه وجود دارد توصیه می شود اقدام به نصب دزدگیر اماکن یا دوربین مداربسته نمایید.

یکی از نکاتی که در هنگام خرید دوربین مداربسته و نصب آن باید در نظر بگیرید این است که نه آنقدر در خرید دوربین خساست به خرج دهید نه برای خرید آن ولخرجی کنید. در هنگام خرید و نصب دوربین توصیه می شود از یک متخصص و یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید تا با زاویه درست و جانمایی اصولی تمام محیط خانه شما را با در نظر گرفتن کیفیت و کمیت پوشش دهد.

برای مثال برای یک خانه با فضای 60 متری یک دوربین کفایت می کند حال اگر منزل شما دارای متراژ بالاتر مثلا 250 متری است بهتر است برای پوشش کامل محیط تعداد دوربین ها را افزایش دهید. صاحبان منازل مسکونی و ساختمان های مسکونی به دلیل ساختار ساده ، کیفیت و کاآیی مطلوب در کنار قیمت مناسب ، دوربین مداربسته سیمی را ترجیح میدهند.

توصیه ما نیز برای منازل مسکونی استفاده از دوربین مداربسته سیمی – آنالوگ است. دوربین های مداربسته آنالوگ در کنار کیفیت و قابلیت های مطلوب جز دوربین مداربسته ارزان محسوب شده که طرفداران زیادی را دارد. هزینه نصب دوربین مداربسته سیمی برای خانه بسته به تعداد دوربین ، کیفیت و رزولوشن تصویر ، قابلیت های دید در شب ، قابلیت ضبط صدا ، میزان کابل کشی ، میزان داکت زنی و… متفاوت است. نصابان حرفه ای برای مخفی کردن سیم و کابل های دوربین مداربسته سیمی از داکن استفاده می کنند. قیمت های دوربین مداربسته سیمی از 200 هزار تومان شروع می شود. برای خرید دستگاه ضبط تصاویر نیز از قیمت ها یک میلیون به بالا می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

0913-654-2367

نحوه نصب دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته موجود در بازار در دونوع دوربین مداربسته بی سیم و دوربین مداربسته سیمی می باشند. بیشتر شرکت ها و اماکنی که امنیت در آنجا بسیار مهم است از دوربین های مداربسته با کیفیت بالاتر در کنار قابلیت ها و تکنولوژی های روز استفاده می کنند.

نصب دوربین مداربسته سیمی: برای نصب دوربین مداربسته بهتر است از یک فرد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. ما در نصب دوربین متخصصین با سابقه و رزومه کاری بالا در شهر و در نزدیکی محل سکونتتان معرفی میکنیم. نصب دوربین مداربسته وابسته به فاکتورهای سیم و کابل کشی ، جانمایی ، داکت زنی می باشد. هرچقدر میزان کابل کشی در محیط بیشتر باشد طبیعتا هزینه نصب افزایش می یابد.

نصب دوربین مداربسته سیمی شامل مراحل جایابی دوربین و تنظیم زاویه مناسب ، اتصال دوربین ، کابل کشی بین دوربین و تجهیزات ، وصل کردن دوربین به دستگاه ضبط تصاویر DVR ، وصل کردن دستگاه ضبط تصاویر به مانیتور و پس از آن عیب یابی و رفع عیب موجود در سیستم دوربین مداربسته مانند نویز در تصویر ، کیفیت تصویر ، فعالسازی قابلیت های مختلف در دوربین می باشد.

نصب دوربین مداربسته بی سیم: نصب دوربین مداربسته سیمی به مراتب خیلی راحت تر از نصب دوربین مداربسته با سیم است. تمامی تجهیزات و وسایل بی سیم به دلیل عدم وجود کابل کشی جانمایی راحت تر و نصب آسان تری دارند. در دوربین های مداربسته بی سیم بر خلاف دوربین های مداربسته سیمی که کابل کواکسیال برای انتقال اطلاعات استفاده می کندد ، ارسال و دریافت اطلاعات بر بستر اینترنت و شبکه انجام می شود.

 

محل نصب دوربین مداربسته در منزل

با توجه به اینکه هر دوربین مداربسته می تواند یک فضا را پوشش دهد و به اصطلاح از یک فضا تصویر برداری کند پس لازم است با توجه به وسعت و تعداد فضاهای خانه بین 1 تا 4 دوربین برای یک منزل مسکونی با وسعت 200 متر در نظر گرفت (یک دوربین برای درب ورودی خانه که اصلی ترین محل به حساب می آید ، یک دوربین برای پارکینگ که هرچقدر این پارکینگ بزرگتر باشد تعداد دوربین بالاتر می رود ، یک دوربین برای حایط خانه های حیاط دار و یک دوربین برای جلوی ساختمان به منظور کنترل و نظارت بر روی خودرو ها و…). د رادامه بصورت کامل محل های مناسب برای نصب دوربین مداربسته برای منزل را توضیح داده ایم با جانمایی اصولی دوربین هیچ نقطه کوری باقی نمی ماند و تمامی مناطق خانه پوشش داده می شوند. بسته به محیط ساختمان شما کارشناسان نصب دوربین تشخیص می دهند که نصب دوربین مداربسته در چه محلی باید انجام شود.

 • درب اصلی و وردی خانه: به جهت نظارت و کنترل تمامی ورود و خروج افراد
 • درب پشت بام و حیاط خانه: در این دو محیط امکان دارد سارقین از واحدهای کناری وارد ساختمان شوند و می توان یک دوربین مداربسته مناسب فضای بیرونی با استاندارد IP67 و کیفیت مطلوب نصب کرد.
 • راه پله ها و جلوی آسانسور
 • پارکینگ ساختمان: این مکان نیز محل عبور و مرور ماشین های افراد ساختمان است به جهت کنترل ورود و خروج خودرو ها در ورودی پارکینگ باید دوربین مداربسته نصب شود هرچقدر فضای پارکینگ شما بزرگتر باشد تعداد دوربین ها نیز افزایش می یابد. دوربین مداربسته نصب شده در این محل بایستی از کیفیت بالا برخوردار بوده همچنین دارای قابلیت های تشخیص چهره و پلاک خوان به جهت تشخیص و شناسایی پلاک خودرو نیز باشد.
 • درب ساختمان و فضای بیرونی: چنانچه اهالی منزل و ساختمان مسکونی خودرو های خود را مقابل درب ساختمان و در اطراف فضای بیرونی پارک می کنند لازم است با نصب یک یا دو دوربین محیط را پوشش دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

0913-654-2367

نکات مهم در هنگام نصب دوربین مداربسته

 

مزایا نصب دوربین مداربسته در خانه

 

جدول تعرفه هزینه نصب دوربین مداربسته

هزینه های درج شده در جدول زیر عرف هزینه خدمات نصب دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی و اجرت نصاب است و ممکن است در انتهای پروژه و بسته به مدت زمان و سختی کار این هزینه ها تغییر کند.

نام خدماتواحدهزینه (ریال)
۱ هزینه نصب داکتهر یک متر45,000
۲ هزینه نصب ترانک(به همراه اتصالات)هر یک متر75,000
۳ هزینه نصب لوله فلکسیهر یک متر80,000
۴ هزینه نصب لوله فولادیهر یک متر100,000
۵ هزینه نصب جعبه تقسیم پلاستیکیهر عدد100,000
۶ هزینه نصب جعبه تقسیم  فلزیهر عدد150,000
۷ هزینه نصب سینی فلزیهر یک متر150,000
۸ هزینه کابل کشی شبکههر یک متر35,000
۹ هزینه نصب کیستون شبکههر عدد65,000
۱۰هزینه نصب کیستون SFTP شبکههر عدد75,000
۱۱ هزینه نصب پچ پنل شبکههر عدد2,500,000
۱۲ هزینه نصب پچ پنل  SFTPشبکههر عدد3,000,000
۱۳ هزینه نصب کانکتور RJ45هر عدد65,000
۱۴ هزینه نصب و ارایش رک دیواریهر عدد2,500,000
۱۵ هزینه نصب فیزیکی تجهیزات سقفی مانند اکسس پوینت (بدون کانفیگ)هر عدد1,000,000
۱۶ هزینه کابل کشی کابل کواکسیال – کابل دوربینهر یک متر35,000
۱۷ هزینه نصب  دوربین مداربستهAHDهر عدد800,000
۱۸ هزینه نصب دوربین مداربسته IPهر عدد900,000
۱۹ هزینه نصب دی وی ار  تا 8 کانالهر عدد2,000,000
۲۰ هزینه نصب  دی وی ار 16 کانالهر عدد2,500,000
۲۱ هزینه نصب دی وی ار   32 کانالهر عدد3,000,000
۲۲ هزینه نصب دی وی ار 64 کانالهر عدد3,500,000
۲۳ هزینه نصب  ان وی ار تا 8 کانالهر عدد2,500,000
۲۴ هزینه نصب ان وی ار 16 کانالهر عدد3,000,000
۲۵ هزینه نصب ان وی ار32 کانالهر عدد3,500,000
۲۶ هزینه نصب ان وی ار 64 کانالهر عدد4,000,000
۲۷هزینه انتقال تصویر دوربین مداربستههر عدد3,000,000
۲۸ هزینه کابل کشی برق (تا کابل 3در4)هر یک متر35,000
۲۹ هزینه نصب پریز برقهر عدد70,000
۳۰هزینه نصب کلید مینیاتوریهر عدد

150,000

یک فکر در مورد “نصب دوربین مداربسته برای خانه + هزینه نصب دوربین مداربسته

 1. علی رضا گفت:

  سلام برای نصب دوربین مداربسته در قم چه نصابی را پیشنهاد میکنید؟

  1. NasbeDorbinAdmin گفت:

   درود بر شما دوست عزیز، برای مشاهده و دریافت لیست نصابان دوربین مداربسته در قم می توانید با مراجعه به لینک https://zaya.io/x1u4z و انتخاب استان قم از روی نقشه اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در صورت وجود ابهام می توانید با شماره 09136542367 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.